57579
ANASAYFA » KURUMSAL » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

     SBE Mühendislik, kuruluşundan itibaren periyodik kontrol ve muayene faaliyetleri alanında çalışmalarını sürdürmekte olup, tecrübeli mühendis kadrosuyla, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesinden ödün vermeden, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası ve bağlı yönetmelikler ile ISO/IEC 17020 standardı doğrultusunda farklı sektörlerdeki işletmelere hizmet sunmaktadır.

     SBE Mühendislik, her türlü müşteri ihtiyacına cevap verebilecek yeteneğe ve alt yapıya sahiptir. Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek, insan sağlığına duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yaptığımız kontrollerle çalışma ortam şartlarını daha kaliteli ve güvenilir hale getiriyoruz.

 

     Şirketimiz, kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

     Saygılarımızla,

SBE Mühendislik Periyodik Kontrol Muayene ve Denetim Hizmetleri İnşaat Ticaret Sanayi Limited Şirketi
Sadık BOZDEMİR
Makine Mühendisi